Konferansjer Paweł Jurek
kronika aktywności
Konferansjer
koncertów ▪ imprez rozrywkowych ▪ firmowych
Moderator
konferencji ▪ dyskusji ▪ sympozjów
Spiker
imprez sportowych
Konferansjer
Imprezy
rozrywkowe, kulturalne
Dni miast, dożynki, imprezy w plenerze lub pod dachem. Jeżeli planujesz taką imprezę, to konferansjer jest tu osobą bezwzględnie konieczną. Prowadząc takie eventy bywałem też niejako kierownikiem sceny - kierując przy okazji scenicznym ruchem. To ważne doświadczenie, które wciąż się przydaje.    
Pikniki plenerowe,
imprezy firmowe
Najważniejsza ma być zabawa. A do tego jeszcze integracja. Na imprezie będą dzieci pracowników i ważne, żeby długo wspominały piknikowe szaleństwo. Czy poradzi pan sobie z takim zadaniem? - Często słyszałem takie pytanie. Prowadzenie konferansjerki na pikniku - to zawsze duża frajda. 
Eventy promocyjno
- sprzedażowe, targi
Trzeba zapromować produkt, zwiększyć sprzedaż; zachęcić klientów do odwiedzenia nowego stoiska; zaprezentować najnowszą kolekcję odzieży i do tego przeprowadzić konkursy - takie konferansjerskie zlecenia nie należały do rzadkości. 
Bankiety, gale,
otwarcia firm, sklepów
To imprezy bardzo wymagające, gdzie każde słowo musi być dokładnie przemyślane. W końcu jakie otwarcie, takie też potem kolejne dni. Jakie targi, taki i sukces w biznesie, a jaki bankiet takie też potem wspomnienia. Jako konferansjer często brałem udział w cięciu wstęgi. Jako konferansjer często też prowadziłem rozmowy w targowych stoiskach. 
Moderator
Spiker sportowy
DJ
Lektor
Moderator
Konferencje, debaty, seminaria
Potrzebna osoba do prowadzenia konferencji, dyskusji? Ktoś kto narzuci temat, będzie go drążył, dopytywał. Przy okazji przypilnuje czasu, by przypadkiem rozmowa nie zanudziła Słuchaczy? Funkcja moderatora też nie była mi obca. 
Spiker sportowy
Imprezy sportowe
Kilka tysięcy ludzi na trybunach, wysoka stawka i wielkie emocje? A skoro tak to do kompletu przydałby się spiker sportowy. Ktoś komu nie załamie się głos przy tumulcie okrzyków? Taka praca zawsze dawała mi wiele satysfakcji. Od sportu zaczynałem przygodę z mikrofonem.
DJ
Imprezy okolicznościowe, oprawa muzyczna
W roli DJ / prezentera muzycznego dbałem niejednokrotnie by parkiet nigdy nie był pusty, a nazajutrz nogi bolały od pląsania. Pracowałem przy organizacji różnorakich imprez okolicznościowych. 
Lektor
Nagrania reklam, audiobooków
Szukam głosu do swej filmowej lub reklamowej produkcji. Chcę nagrać komunikat lub przywitanie na infolinii. Miałem wiele takich propozycji. A lektorska praca też dawała wiele przyjemności. 
Posłuchaj dzwiekowego demo
REALIZACJE
wykonanie: kotonski.pl
Menu